Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Уманьгаз» на 2018 рік

ПАТ «Уманьгаз» надає на розгляд споживачів та громадськості проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2018 рік.
Відповідно до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ПАТ «Уманьгаз» оголошує про початок відкритого обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2018 рік.
Основною метою розгляду Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу є забезпечення утримання газових мереж ПАТ «Уманьгаз» та споруд на них в належному технічному стані, перегляд витрат на матеріали та послуги у відповідності до інфляційних процесів, приведення рівня заробітної плати працівників товариства до середньої по промисловості в Черкаській області, а також включення в тариф плати за право експлуатації державного майна у відповідності до Постанови КМУ від 21.02.2017 р. № 95 «Про забезпечення ефективного використання газорозподільних систем або їх складових (із змінами і доповненнями).
Повідомляємо, що 26 січня 2018 року о 10-00 год. за адресою м.Умань, вул.Деревʼянка,19 (2 поверх, актовий зал) відбудуться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Уманьгаз» на 2018 рік.
Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 25 січня 2018 року на електронну адресу: umangaz_plan@ukr.net та за номером телефону (04744) 4-54-05.
За результатами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщено його на офіційному веб-сайті.
Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2018 рік (docx – файл).
Обгрунтування до проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газуна 2018 рік (docx – файл).