Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2022 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2021 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2020 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2018 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2017 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2016 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2015 рік. (у форматі pdf-файлу)

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2014 рік. (у форматі pdf-файлу)