Протягом жовтня 2022 року згідно з заявами споживачів, фахівцями
ПрАТ «Уманьгаз» виготовлено та видано:

17 технічних умов на реконструкцію житлових будинків та квартир, щодо поліпшення газового теплогенеруючого обладнання.

У відповідності до Закону України від 16.06.11 №3533-VI «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» замінено 152 одиниці газових лічильників.

Протягом жовтня місяця бригадами АДС ПрАТ «Уманьгаз» виконано 863 заявки про витоки природного газу, які надійшли від споживачів.

Всі роботи, пов’язані з заміною, додатковим встановленням газових приладів, або зміною в газових мережах, виконуються з відома фахівців ПрАТ «Уманьгаз».

Крім того повідомляємо, що відповідно до Кодексу газорозподільних систем:

  • сільськогосподарські роботи в охоронних зонах проводяться власниками, орендарями земельних ділянок, землевласниками та землекористувачами з попереднім повідомленням про їх початок Оператора ГРМ;
  • ·                 проведення ремонтних будівельних  та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням Оператора ГРМ.

Звертаємо Вашу увагу! Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

Передача показників здійснюється за телефонами: 0 800 50 45 67,                                (04744) 4-54-02.

Плата за розподіл газу використовується на обслуговування та утримання газових мереж, роботу аварійно-диспетчерської служби. Щодня працівники ПрАТ «Уманьгаз» підтримують та контролюють тиск природного газу в газорозподільній системі, щоб споживачі мали змогу постійно користуватися газом, щоб газова система працювала. Вони знаходять витоки газу, виконують поточні ремонти, ремонтують труби, замінюють та осучаснюють газове обладнання, ліквідують аварії.

Інформуємо Вас, що при появі в приміщенні запаху газу споживачу необхідно викликати аварійну службу ПрАТ «Уманьгаз» за телефоном 104.

Щоб не стати жертвою шахраїв, радимо від незнайомих Вам людей, які представляються працівниками ПрАТ «Уманьгаз», вимагати пред’явити посвідчення та назвати прізвище. Якщо виникають додаткові сумніви – телефонуйте «104», щоб дізнатись, чи працює в ПрАТ «Уманьгаз» такий працівник та які його повноваження.

Якщо дані особи не реагують на Ваше прохання  надати документи і надалі продовжують знаходитись на території вашого подвір’я чи вашому житлі – порушення вимог законодавства і Ви можете звертатися до поліції, зателефонувавши на екстрений номер «102».

Архів
Особистий кабінет Видео Тепло