Протягом червня 2022 року згідно з заявами споживачів, фахівцями
ПрАТ «Уманьгаз» виготовлено та видано:

21 технічну умову на реконструкцію житлових будинків та квартир, щодо поліпшення газового теплогенеруючого обладнання.

1 технічне завдання.

У відповідності до Закону України від 16.06.11 №3533-VI «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» замінено 45 одиниць газових лічильників.

Протягом червня місяця бригадами АДС ПрАТ «Уманьгаз» виконано 558 заявок про витоки природного газу, які надійшли від споживачів.

Всі роботи, пов’язані з заміною, додатковим встановленням газових приладів, або зміною в газових мережах, виконуються з відома фахівців ПрАТ «Уманьгаз».

Крім того повідомляємо, що відповідно до Кодексу газорозподільних систем:

  • сільськогосподарські роботи в охоронних зонах проводяться власниками, орендарями земельних ділянок, землевласниками та землекористувачами з попереднім повідомленням про їх початок Оператора ГРМ;
  • ·                 проведення ремонтних будівельних  та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням Оператора ГРМ.

Щодня працівники ПрАТ «Уманьгаз» підтримують та контролюють тиск природного газу в газорозподільній системі, щоб споживачі мали змогу постійно користуватися газом, щоб газова система працювала. Вони знаходять витоки газу, виконують поточні ремонти, ремонтують труби, замінюють та осучаснюють газове обладнання, ліквідують аварії.

Звертаємо Вашу увагу, що оплата вартості послуги з розподілу природного газу відповідно до Типового договору розподілу природного газу здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка Оператора ГРМ.

Плата за розподіл газу використовується на обслуговування та утримання газових мереж, роботу аварійно-диспетчерської служби.

Послуга розподілу газу надається споживачам незалежно від того, хто їм газ постачає. Тобто, договір на постачання природного газу може бути укладено з будь-яким газопостачальником, але за розподіл (доставку) природного газу необхідно сплачувати газорозподільній компанії – ПрАТ «Уманьгаз».

Інформуємо Вас, що при появі в приміщенні запаху газу споживачу необхідно викликати аварійну службу ПрАТ «Уманьгаз» за телефоном 104.

Допуск працівників підприємства до газових приладів споживача природного газу, здійснюється при пред’явленні ними службового посвідчення.

Архів
Особистий кабінет Видео Тепло